Москітні сітки

Москітна сітка - дуже проста річ, без якої ніяк не обійтися в теплу пору року.
Встановивши москітні сітки, Ви захистите свою оселю від проникнення надоїдливих комах, бруду, та інших дрібних частинок. Правильно підібраний розмір сітки зробить її непомітною та зручною у користуванні.

москітні сітки для вікна

Москітні сітки можна встановити на віконний або дверний проєм будь-якої форми та та розміру. Москітна сітка може бути різних видів, самий поширений вид москітної сітки - рамний.
Рамна москітна сітка являє собою конструкцію алюмінієвого профілю із сіткою та елементів кріплення. Рамна москітна сітка підходить для будь-яких типів вікон. Така москітна сітка щільно прилягає до віконного профілю по усій площині, та кріпиться за допомогою Z - подібних обертальних кріплень, без сверління та порушення структури віконної конструкції.

кріплення москітної сітки

Рамна москітна сітка не обмежує видимості в проємі вікна та надійно захищає помешкання від проникнення комах. Монтаж та демонтаж рамної москітної сітки не потребує використання спеціальних інструментів та наявності певних навиків. Всі елементи москітної сітки стійкі до атмосферного впливу, що робить можливим використання москітних сіток довгі роки.
Рама москітної сітки виготовляється із алюмінієвого профілю, що забезпечує надійність та міцність конструкції.

кріплення москітної сітки

Профіль краситься методом порошкової покраски у білий або коричневий (шоколадний) колір.

Рамні москітні сітки також можуть кріпитися за допомогою пластикових карманів, які розміщуються зовні вікна.

кріплення москітної сітки

Цей спосіб кріплення підходить, коли москітну сітку потрібно часто знімати, наприклад - для того, щоб розвішати речі, але має свої недоліки. Кармани потрібно присверлювати до вікна зі сторони вулиці, при чому, із дотриманням певних розмірів, інакше москітне сітка не стане, або просто випаде.

Якщо москітна сітка буде часто вийматися, краще скористатися металевими кріпленнями, які прикріплюються до рами сітки.

кріплення москітної сітки

У цьому випадку москітна сітка просто вставляється і просто виймається без сверління вікна. Недоліком цього способу є те, що для рами використовується інший профіль (без полочки), і рама москітноі сітки у деяких місцях може не досить щільно прилягати до вікна, залишаючи щілини для комах.

кріплення москітної сітки

Такий спосіб кріплення не бажано використовувати при великій висоті москітної сітки.

рулонні москітні сітки

Крім рамних існують рулонні москітні сітки та розсувні москітні сітки.
Полотно москітної сітки виготовляється із фібергласу, та має розмір комірки 1.45*1.6 мм..
Діаметр нитки - 0.2 мм..

фіберглас