Штори рулонні

Рулонні штори - сучасний, досить привабливий спосіб оформлення вікна та захисту від сонця. Прості, зручні як жалюзі і красиві та естетичні як звичайні штори та гардини. Встановивши рулонні штори, вони ж тканеві ролети, Ви вирішуєте питання захисту від сонця, декору приміщення, та ще й економите кошти, бо у порівнянні із звичайними шторами та гардинами ціна рулонної штори набагато нижча, а різноманіття тканин дає змогу задовільнити будь-який бюджет.

Рулонні штори в інтер'єрі

Рулонні штори (тканеві ролети) поєднують в собі простоту та зручність жалюзі і естетичність звичайних штор та гардин.

Широкий асортимент тканин, виробництва Голландії, Бельгії, Польші, Німеччини, Туреччини, дає можливість втілити в життя будь-яку дизайнерську забаганку відносно фактури, кольору, та щільності матеріалу.

Рулонные шторы купить

Рулонні штори легко регулють освітленність в оселі - можна повністю затемнити кімнату, або м'яко розсіювати світло.

Переваги рулонних штор:

  • захист від сонця, шуму та сторонніх очей;
  • компактність конструкції - економія простору;
  • простота та легкість керування;
  • широкі можливості для дизайну;
  • довговічність - не зношуються з часом та не втрачають зовнішнього вигляду;
  • не притягують пил, не вигорають на сонці;
  • тканини і механізми не містять шкідливих речовин;
  • приємна ціна - залежить від розміру вікна, тканини, та системи рулонних штор.

Рулонні штори не потребують догляду, але так як і шпалери - потребують бережного ставлення до себе.

По зовнішньому вигляду розрізняют
рулонні штори відкритого типу
та рулонні закритого типу.

Рулонні штори відкритого типу найбільш поширені завдяки своїй універсальності, можуть встановлюватись на будь-яку конструкцію незалежно від розміру. Механізми для рулонних штор відкритого типу підбираються відповідно ширини вікна. Чим більша ширина вікна, тим потужніший механізм забезпечує легкість і плавність в роботі штори.

Рулонні штори закритого типу зазвичай встановлюються на створку або раму вікна, але також можуть встановлюватись і на проєм. Рулонні штори закритого типу не такі універсальні як відкритий тип, але мають перевагу завдяки своєму зовнішньому вигляду. Вони більш естетичніші, більш вишукані завдяки алюмінієвим елементам які можуть бути під колір вікна. Рулонні штори закритого типу не потребують додаткового декорування звичайними тюлями та гардинами, вони самі чудово справляються з функціями декору та сонцезахисту.

Передзвоніть нам або залиште запит на сайті і ми в зручний для Вас час зробимо заміри, підберемо тканини, та в самий короткий термін виготовимо і встановимо штори.

На усі вироби є гарантія.

Працюємо швидко, якісно та зручно для Вас по Вінниці та Україні.